Naše fotky, vaše spomienky

Darina a Peter

Darčekové balenie

Pre každého zákazníka máme pripravené špeciálne darčekové balenie, ktoré obsahuje vytlačené fotografie a USB kľúč s fotkami v elektronickej podobe.

 

 

KRABIČKY

Patrícia a Tomáš

Ďakujeme Vám, Peťko a Darinka, za krásne a nápadité snúbenecké a svadobné foto, za trpezlivosť s nami 🙂 Určite Vaše služby odporúčame aj iným, lebo sme veľmi spokojní s fotografiami, s ich úpravou aj rýchlym dodaním 🙂 ešte raz veľká vďaka.

 

 


Slávomíra a Miroslav

Svadobný deň je skutočne výnimočná chvíľa. Vyniká množstvom šťastných ľudí navôkol… vtedy sa rozhliadnete a viete, že všetci prišli, pretože Vás milujú 🥰, pretože prežívajú Váš svadobný deň, ako by bol ich samotných, a doprajú Vám pocit šťastia a tešia sa s Vami navzájom. 
Je umenie zachytiť tieto momenty 📸 a Darinka a Peter to dokážu 😉👏👍! My dvojka Ťahlovci výnimočné schopnosti zachytiť emócie ľudí, ktoré sa snúbia s profesionálnym a priateľským prístupom, umeleckým duchom a precíznosťou NESKUTOČNE OCEŇUJEME a VÁŽIME SI a preto vrelo ODPORÚČAME týchto Mladých & Šikovných! Ďakujeme Vám Priatelia 😘

 


Barbora a Samuel

Fotografov odporúčame všetkými 10-timi. Ďakujeme za nádherné fotky vrámci rande fotenia, kde sme si hneď vyskúšali aj predsvadobné fotenie, preto svadobné fotky boli oto úchvatnejšie. Krásne a nápadite záberi, dokonalé zachitené v náš najkrajši deň. Ešte raz ďakujeme veľmi pekne za všetko.

 


RODINA REVÁKOVÁ

Včera nám došli fotky a chcem sa Vám aj takto verejne veľmi pekne poďakovať za vašu spoluprácu boli naozaj náherné. Sme veľmi spokojní s vašou prácou a celkovo s vašim prístupom k tomu. 
Je vidno ze máte k tomu veľký vzťah a prajem vám aby sa vám v tom darilo viac a viac. Prajeme veľa úspechov.

Martina a Vlado

Pre tých, ktorí sa rozhodujete:
Výhody:
1. profesionálni prístup
2. super ľudia
3. krásne fotky
4. ochota prispôsobiť sa
5. sú dvaja 🙂 (kameramana sme nemali a vôbec nám nechýbal)
6. skvelá komunikácia (či už telefonicky alebo mailovo)
Nevýhody – žiadne 🙂
Ak zvažujete, určite dlho neváhajte, s manželom určite odporúčame.
Darinka a Peťo ďakujeme za všetko
Svadobný príbeh