♥ ♥ ♥ Recenzie našich zákazníkov nájdete TU ♥ ♥ 

Dostupnosť voľných termínov môžete zistiť telefonicky na čísle

0944 918 242     alebo   darina.varcholova@gmail.com

FAQ/Najčastejšie otázky  

Kedy sa upresňujú detaily ohľadom svadby?

Pre upresnenie detailov svadby sa vždy min. týždeň pred svadou stretneme so snúbencami, pretože sa môžu časové termíny líšiť od prvotnej dohody. Súčasne sa aspoň zoznámime a objasníme si predstavy aj čo sa umeleckého fotenia týka, aby sme sa mohli na všetko pripraviť.

Čo je potrebné k rezervácií termínu pre svadobné fotenie?

Ak máte záujem o záväznú rezerváciu termínu u nás, v prvom rade nás kontaktujte ohľadom vášho termínu. Ak máme termín voľný, budeme od Vás potrebovať nasledujúce údaje: celé meno nevesty a ženícha, bydliská snúbencov resp. miesto, kde sa bude konať obrad, miesto hostiny a o ktorý balíček máte záujem.

Platí sa rezervačný poplatok pri rezervácií svadobného fotenia?

Áno platí sa aj rezervačný poplatok. K tomu je potrebné nám napísať na koho bude faktúra vytvorená, čiže buď nevesta alebo ženích a doplniť kontaktné údaje. Rezervačný poplatok Vám bude odrátaný z výslednej sumy a v prípade zrušenia termínu z vašej strany Vám nebude vrátený. V prípade, žeby sme z nejakého dôvodu museli zrušiť termín my, rezervačný poplatok Vám vrátime.

Cena svadobného fotenia zahrňuje aj cestovné náklady?

Cestovné náklady nie sú súčasťou ceny svadobného fotenia. Účtujeme ich samostatne po dohode so zákazníkom. Cena je 0,25€/1km. Okolie Sabinova do 30 km je bez doplatku za cestovné náklady

Ako dlho trvá umelecké fotenie počas svadobného dňa?

Väčšinou takéto fotenie trvá hodinu alebo dve. Záleží od Vás a od toho ako ďaleko od miesta svadby cestujeme na vybrané miesto. Pre úsporu času preto vyberáme miesta, ktoré sú v blízkom okolí miesta svadby, lebo skoro všade sa dá nájsť pekné neokukané miesto a môžeme tak viac času venovať samotnému foteniu.

Čo je online galéria?

Online galéria obsahuje všetky fotografie z vašej svadby v zmenšenej kvalite pre ľahšie prehliadanie. Slúži na rozšírenie fotografií medzi vašimi blízkymi prostredníctvom ľahkého zdieľania. Okrem toho dostávate od nás aj USB, kde sú fotografie v plnej kvalite ale keďže je ľahké z neho fotky zmazať neodporúčame ho dávať známymi.

Kedy dostaneme upravené fotografie?

Čo sa svadobného fotenia týka fotografie odovzdávame priemerne v období 2 týždňov až dvoch mesiacov od svadby. Pri iných druhoch fotenia záleží od náročnosti a počtu fotografií. Preto po fotení, keď už vieme koľko materiálu vzniklo sa dohodneme so zákaznikom na termíne odovzdania výsledných fotografií.

Koľko fotografií dostaneme?

Pri svadobnom fotení odovzdávame do 800ks fotografií ale všetko samozrejme záleží od vybraného balíčka a od počtu hostí. Pri iných foteniach ako sú rôzne akcie či fotenie priestorov je to individuálne a záleží to od mnohých faktorov. Je v našom záujem Vám odovzdať čo najviac kvalitných fotografií kde bude zaznamenané všetko čo potrebujete.

Ak ani tu nenájdete odpoveď na vašu otázku, neváhajte a napíšte nám email alebo nám zavolajte.